Şirketimiz, kurulduğu 1938 ‘den beri; güven anlayışı, yeniliklere açıklığı ve dürüstlüğünden aldığı güç ile 1995 yılında sigortacılık branşların da faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirkette Axa, Ak, Anadolu ,Allianz , Groupama, Maphre ve Güneş sigorta acentelikleri bulunmaktadır.

Sigortacılık konusunda çalışan şirket kurucularımız, dinamik bakış açıları ile sektördeki gelişme ve yenilikleri yakından takip etmişler ve sigortalılarına en iyi hizmeti verebileceği şirketleri seçerek, bu şirketlerin acenteliğini yapmışlardır. Acenteliğini üstlendiği şirketlerle, müşteri istek ve beklentilerini paylaşarak, sigorta ürünlerinin gelişimine, yeni ürünlerin eklenmesine katkıda bulunmuşlardır.

Sigorta poliçelerinin küçük yazılarını ön plana çıkararak dürüstlüğü ve güveni müşteri ilişkilerinde temel almış olan şirketimiz, kişiye özel sigorta danışmanlığı politikasını benimsemiştir. Bu sayede, toplumda sigorta bilincini yükseltmeyi, bilinçli sigortalı portföyümüzle yıllar boyu süren iş beraberliği oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin öneminin bilinci ile hareket eden firmamızın temel hedefi müşteri mutluluğu yaratmaktır. Bu amaçla ilerleyen şirketimiz sigortalılarının tüm soru ve sorunlarını detaylı olarak inceleyip en kısa sürede cevaplamaktadır. Sorunların çözümlenmesinin dışında, sigortalılarımız sektördeki yeni ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirilir ve kişilerin farklı ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan en kapsamlı ve en ekonomik ürünler kendilerine sunulur. Müşterilerimizin her türlü kişisel ve kurumsal bilgisi sır olarak saklanır.

vardallar-sigorta
buyuk-c4098249cc
vardallarlogo

Vardallar Güvencesiyle

Back to Top